Лондон надасть Україні міжнародну правову підтримку – ГПУ

Генпрокурор України провів ряд двосторонніх зустрічей в Лондоні з питань міжнародної правової підтримки та екстрадиції

Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів ряд двосторонніх зустрічей, в результаті яких британська сторона відзначила позитивні напрацювання України за кримінальним розслідуванням часів Майдану, а також щодо українських чиновників. Лондон висловив зацікавленість в наданні Україні міжнародної правової підтримки та екстрадиції, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Луценко провів зустрічі з Міністерством закордонних справ, Міністерством внутрішніх справ, Королівською прокурорською службою та Службою податків і митних зборів Великобританії.

Метою візиту української делегації було обговорення питань двостороннього співробітництва та перспективи подальшої підтримки з боку британських відомств.

Як повідомляється, Луценко поінформував британських колег про результати розслідувань кримінальних справ щодо українських чиновників і розслідувань злочинів часів Майдану.

21 листопада українська делегація на чолі з генпрокурором передала прокурору Міжнародного кримінального суду в Гаазі інформацію по російській агресії в Криму і Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *