Loading...

Армійські корупціонери закупили вертолітникам парашутний мотлох часів СРСР

Військова прокуратура розслідує факти поставок непридатних до експлуатації парашутів в одну з військових частин, що дислокуються в Херсонській області.

Про це повідомила пресс-служба військової прокуратури Південного регіону України.

«Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України, при вивченні стану дотримання посадовими особами військових частин вимог законодавства з питань забезпечення бойової готовності військ і боєздатності військових формувань, виявлено факти закупівлі непридатних для використання парашутів, які входили в комплект поставленого десантно-транспортного вертольота», – повідомили в прокуратурі.

Встановлено, що на початку грудня 2014 військова частина прийняла на облік десантно-транспортний вертоліт, в комплектації якого поставлено шість парашутів 2011 р  виготовлення.

Однак фахівці парашутно-десантної служби виявили факти підробки окремих частин парашутів. Зокрема, були змінені маркування та окремі цифрові індекси.

Крім того, на парашутах встановлені спеціальні замки ОСК зразків кінця 1970-х – початку 1980-х років.

«Таким чином, вищевказані кошти індивідуального порятунку, непридатні, і, більш того, небезпечні для використання, обійшлися державі в більш 223 тисяч гривень», – відзначили в прокуратурі.

Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *