Росія здатна розгорнути потужне наступальне угрупування під час “Захід-2017”, – Генштаб

Навчання “Захід-2017” мають ширший контекст, ніж просто маневри, тому Генштаб прораховує різні сценарії поведінки Росії

Про це розповів начальник Генерального штабу ЗСУ, генерал армії України Віктор Муженко, передає прес-центр Міноборони.

“Реальні масштаби заходів підготовки до навчання “Захід-2017″, терміни його проведення, обсяги залучення органів військового управління та військ (сил), в першу чергу – російських, а також інших взаємопов’язаних заходів свідчать, що дійсна мета, цілі та завдання навчання виходять далеко за рамки офіційно оприлюднених” , – сказав Муженко.

За його словами, загальна чисельність  учасників російських навчань може сягати 230-240 тисяч осіб.

За словами генерала, зміст заходів стратегічного навчання “Захід-2017”, склад військ (сил), що залучаються, дозволяє Росії розгорнути як на південно-західному, так і на західному стратегічних напрямках потужні наступальні угруповання та створити умови для їх тривалого застосування.

“Це об’єктивно зумовлює виникнення воєнної загрози широкомасштабної збройної агресії Росії як проти України, так і проти країн НАТО. Приводом для початку агресії, зважаючи на непередбачуваність вищого військово-політичного керівництва Росії, можуть стати, наприклад, масштабні провокації як на території східних областей України, так і країн Балтії щодо утиску прав і свобод, загрози безпеці російськомовного населення”, – зауважив генерал.

За його словами, в Генштабі прораховують різні сценарії дій противника, включаючи наступальні дії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *