Київський суд не виніс жодного рішення у справі скандального прокурора сил АТО

Солом’янський районний суд Києва не зміг винести жодного рішення у справі прокурора сил АТО Костянтина Кулика, який підозрюється в незаконному збагаченні.

Суд переніс розгляд обрання запобіжного заходу і відсторонення Кулика з посади на понеділок, 4 липня. Судове засідання розпочнеться о 10.00. Суботнє засідання суду було призначено на 14.00, однак через те, що Кулик не прийшов, його перенесли на 16.00.

Суд тривав до 22.00. За цей час захист прокурора сил АТО подав клопотання про відвід судді, але клопотання було відхилено.

Як повідомлялося, 29 червня військовому прокурору сил АТО Костянтину Кулику повідомили про підозру після обшуку в його квартирі. Його майном і грошима на нього НАБУ зацікавилося ще в січні. Автотранспорт співмешканки Кулика Ірини Німець також опинився в центрі уваги слідчих. Вона ж стверджує, що Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн належить їй і прокурор до цього майна не має жодного стосунку. Напередодні власниця машини підтвердила, що купила її в родини сепаратиста Жиліна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *