Кампанія «чорна точка» була створена на Facebook.

Її мета – допомогти розшукувати жертв домашнього насильства. Чорна точка на долоні – це символ, який є безмовним криком про допомогу.

За допомогою такого знака жертви домашнього насильства можуть звернути на себе увагу і вказують, що вони знаходяться в серйозній небезпеці. Вони волають про допомогу і сподіваються, що будуть врятовані від кривдника. Якщо ви побачили когось з чорною крапкою на руці, ви можете допомогти людині, негайно зателефонувавши в поліцію.

Кампанія «чорна точка» була створена на Facebook.

Організатор кампанії заявив:

«Чорна точка на руці дозволяє оточуючим дізнатися, що жінка страждає від насильства в сім’ї і що їй необхідна допомога. Адже відкрито попросити про допомогу вона не може, оскільки кривдник практично весь час спостерігає за нею, стежить буквально за кожним кроком. Всього за добу завдяки цій кампанії було виявлено більше 6000 жертв по всьому світу. Будь ласка, підтримайте кампанію. Поділіться цією інформацією з друзями. Адже чим більше людина знає про це, тим більшій кількості страждають від насильства в сім’ї можна допомогти ».

Кампанія «чорна точка» була створена на Facebook.

Кампанія вже допомогла врятувати багатьох жертв домашнього насильства. Ось історія однієї жінки, що вижила:

«Я вагітна, а батько дитини поводиться дуже образливо. Він не тільки ображає мене словами, а й докладає руки. У мене це в голові не вкладається. А адже скоро має народитися дитина. Вчора я була в лікарні, він також був зі мною, ні на крок не відходячи від мене. Мені потрібно було пройти обстеження. Лікар попросив Меля лягти на ліжко і опустив штору. Я нахилилася, взяла ручку і написала, що потребую допомоги, адже я не могла сказати ні слова. Ця кампанія дала мені сили звернутися за допомогою. І ось тепер я в безпеці завдяки чорній точці і небайдужим людям. Дякуємо. У мене ще тиждень терміну, і я, нарешті, в безпеки ».

.