Loading...

Костюм Макрона на інавгурації коштував €450, убрання дружини взяли напрокат – Reuters

Новообраний президент Франції Еммануель Макрон на інавгурації був одягнений у костюм вартістю €450, а його дружина Бріжит узяла своє вбрання в будинку моди Louis Vuitton напрокат, повідомляє Reuters.

Агентство пише, що така поведінка з боку нового президента Франції та його дружини “сама по собі заслуговує на увагу” після того, як під час передвиборчих перегонів стався скандал з одним із фаворитів Франсуа Фійоном, якого звинувачували в тому, що він узяв у подарунок два костюми загальною вартістю €13 тис.

Reuters повідомляє, що опитування громадської думки свідчать – чесність є однією з головних якостей майбутнього президента Франції, а тому вибір Макрона щодо одягу є “сигналом”, що він відрізнятиметься від своїх попередників.

Агентство нагадує, що екс-президент Франції Ніколя Саркозі отримав прізвисько “bling-bling president” за свій показний спосіб життя. А його наступника Франсуа Олланда критикували за великі витрати на перукарню.

7 травня 2017 року Макрон переміг у другому турі президентських виборів у Франції.

10 травня після офіційного затвердження результатів Конституційна рада проголосила його обраним президентом Французької Республіки.

14 травня у Парижі відбулася церемонія інавгурації нового президента.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *