МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДОТРИМАВСЯ ДАНОГО СЛОВА

У минулому номері нашої газети ми повідомляли своїх читачів про те, що на останній сесії міської ради депутати знову обговорили ситуацію, яка виникла в місті з будівництвом ТЕС ТОВ “Енергопромисловою групою “Югенергопромтранс”. Ми писали й про те, що це будівництво, не зважаючи на всі заборони та протести переяславців, нині успішно продовжується.

Обговорення даного питання проходило, як і в попередні рази, бурхливо та емоційно. Було видно, що частина депутатського корпусу явно лобіюють дане будівництво, не зважаючи навіть на те, що виборці на їх округах висловлюються проти нього.

Ми повідомляли й про те, що під час сесії депутат Олена Розовик запропонувала депутатам зобов’язати міського голову Тараса Костіна звернутися із листом до голови Київської обласної держадміністрації, у якому описати ситуацію із забороненим будівництвом ТЕС у Переяславі, та опублікувати його в місцевих ЗМІ. Тоді лише 17 депутатів із 25, які були присутні на сесії, проголосували за оприлюднення даного проблемного для міста питання, однак міський голова пообіцяв зробити це навіть без рішення сесії. Тарас Вікторович дотримав свого слова і даний лист вже підготовлений та відправлений на ім’я голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана.

У свіжому випуску “Ділового Переяслава” опубліковано його повний зміст