Лещенко: Мною направлено звернення до президента та генпрокурора щодо позбавлення Насірова українського громадянства

Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко заявив, що президент і генпрокурор повинні позбавити українського громадянства відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Президент України Петро Порошенко і генпрокурор Юрій Луценко повинні підтвердити, що позбавлення українського громадянства колишнього позафракційного народного депутата Андрія Артеменка є не методом боротьби з опонентами. Для цього вони повинні позбавити громадянства відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Про це заявив народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко у Facebook.

“Закон один для всіх, правда? Мною направлено звернення до президента Порошенка і генпрокурора Луценка про позбавлення Насірова українського громадянства. На вихідних я слухав прес-конференцію президента, де він сказав: “Артеменка позбавили громадянства (і депутатства), тому що він – громадянин Канади”, – зазначив він.

Лещенко нагадав, що два місяці тому на всю країну прозвучало, що Насіров є громадянином Великобританії.

“За аналогією з Артеменком Насіров теж має бути позбавлений українського громадянства. Було навіть продемонстровано офіційного листа британських правоохоронців про те, що Насіров має паспорт Британії з 2012 року. Це – чи не єдиний випадок документального підтвердження подвійного громадянства топ-чиновника”, – наголосив він.

Нардеп додав, що запит є іспитом для Порошенка та Луценка.

“Вони справді будуть позбавляти українського громадянства тих, хто набув громадянства інших держав. Чи це правило поширюється лише на їхніх опонентів та є випробуванням нової технології шантажу і зведення рахунків”, – написав нардеп.