Loading...

Після триденного перемир’я в Алеппо поновилися запеклі бої – активісти

Запеклі бої почалися в  сирійському місті Алеппо, після того, як в суботу завершився  режим припинення вогню, який діяв усього три дні, повідомляють сирійські активісти.

Так звані “гуманітарні паузи” були оголошені на цьому тижні Росією, яка наносить авіаудари в підтримку сил сирійського уряду Асада. Режим припинення вогню повинен був завершитися о 19 годині за місцевим часом 22 жовтня, передає Російська служба ВВС.

 Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, що базується в Британії, повідомляє, що бої і авіаудари поновилися ввечері в суботу. Висловлюються побоювання, що гуманітарна допомога так і не була доставлена мешканцям обложеного міста за час дії режиму припинення вогню.

Центр моніторингу повідомляє, що авіаудари наносилися по ключовий лінії фронту на південно-заході міста, в той же час посилилися бої між повстанцями і урядовими силами в контрольованих опозицією районах Алеппо. Абдулла ісмаїл – житель Алеппо і доброволець в групі цивільної оборони “Білі каски” – розповів виданню, що бачив бомбардування на лінії фронту і снайперів в перші декілька годин з моменту закінчення режиму припинення вогню.

У п’ятницю ООН оголосила, що відсутність гарантій безпеки змусило її відкласти плани евакуації поранених з міста. Росія і сирійський уряд закликали людей покинути місто через гуманітарні коридори, одне з угрупувань повідомило, що зробити це не вдалося.

“Ніхто не пішов через коридори”, – заявив Рейтер член угрупування “Фастаким”. “Невелика кількість людей, які спробували піти, зіткнулися з обстрілом  і не змогли вийти”, – стверджує він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *