ПОЗИЦІЯ СТРАУСА

На засіданні 35 сесії міської ради одним з питань було про розірвання стосунків між містами-побратимами Переяслава-Хмельницького — Можайськом та Переяславом-Залєським. Скажу одразу — рішенням, яке було прийняте місцевими депутатами, шокована, пише редактор “ДП” у своїй колонці. Таке враження, що переважна більшість з них живе сьогодні не в Україні, а десь на спокійних Мальдівах. Невже ж вони, наші обранці, абсолютно не цікавляться новинами, не чують про те, скільки захисників Вітчизни сьогодні віддають свої життя, боронячи Україну від російського агресора? Чи, може, і що більш ймовірно, вони просто вирішили за совковою звичкою не висовуватися зі своїх коконів, щоб, бува, чого не сталося…

Чи хоронити та виголошувати промови біля могил своїх земляків, які гинуть від рук рашинської нечисті, у нас прийнято, а приймати адекватні до ситуації рішення, висловлюючи цим свою чітку громадянську позицію, вам, панове, боязко?

Цікаво, а чи читав хто з вас книгу нашого земляка, а для декого й побратима, Ярослава Потапенка «П’ята російсько-українська війна: від Майдану до Східного фронту»? Мабуть, що ні… Судячи з усього, ви ще живете минулим і зрозуміти те, що відбувається нині в рідній країні, для декого з вас ні що інше, як нудний і абсолютно зайвий клопіт.