Loading...

Німецькі націоналісти хочуть заблокувати в Європарламенті безвіз для України

У Європейському парламенті зареєстровано поправки, спрямовані на недопущення рішення про скасування візового режиму Євросоюзу з Україною. Авторами поправок до проекту доповіді, який пропонує скасувати візові вимоги, є два депутата Європарламенту від Німеччини, які представляють націоналістичні політичні сили, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Брюсселі.

Йдеться про німецького парламентаря Беатрікс фон Шторх, що представляє євроскептиків, націоналістичну політичну групу «Європа за свободу і пряму демократію», а також про позафракційного німецького депутата Удо Войгта, який також сповідує націоналістичну ідеологію.

Як говориться в тексті поправок, ці європарламентарі пропонують відхилити пропозицію Єврокомісії про надання Україні безвізового режиму; констатувати, що надання візових винятків країнам регіону Західних Балкан було помилковим і не повинно повторюватися, бо загрожує безпеці зовнішніх кордонів ЄС; вважати, що Україна не виконала в повному обсязі критерії для того, щоб її громадяни були виключені з візових вимог для подорожей по території країн-членів ЄС.

Слід зазначити, що ці додатки і доповнення не будуть підтримані в Європарламенті. Адже депутати представляють маргінальні політичні сили, які не впливають на рішення проукраїнської більшості в законодавчому органі ЄС.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *