Loading...

СААКАШВІЛІ: УКРАЇНСЬКІ ЧИНОВНИКИ ВДАЮТЬ, ЩО ТУРБУЮТЬСЯ ПРО СВІЙ НАРОД

Представники української еліти нічим не поступаються російським олігархам. У обох груп взагалі немає ніяких моральних цінностей, і бажання піклується про свій народ і державу. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

“Російська еліта зневажає свій народ. Всі це знають. В Росії хоча б не прикидаються, що вони піклуються про народ. Там все зрозуміло – є пан, є цар”, – вказав Саакашвілі.

Глава Одеської ОДА зазначив, що нинішній український уряд нічого не може дати своєму народові, а тим більше побудувати нову державу. “У нас всі прикидаються, живуть точно так само як і в Росії. Я не бачу ніякої різниці між маєтками в Конча Заспі, в Козині і на Рубльовці. Я не бачу ніякої різниці. Вони живуть абсолютно однаково. У них абсолютно однакова відсутність цінностей. ці люди не можуть нікому розповісти, що вони побудували нову державу “, – пояснив він.

За словами губернатора Одеської області, українська еліта може розповісти, що дала своїм дітям, але не може сказати, що створила нову державу. Він додав, що політики багатіють на збитки звичайних українців.
Також Міхеїл Саакашвілі заявив, що не буде триматися за місце губернатора. “Останнє за що я буду битися це місце голови Одеської обласної державної адміністрації. Що це за посада для мене? Я поїхав туди (в Одеську область – ред.) тому що це південний фланг країни. Там вирішується доля України. Я хочу щоб сепаратист і бандит Труханов (мер Одеси – ред.) не захопив владу по всій Одеській області “, – сказав він.
За словами Саакашвілі, йому набридло, що нинішня влада вставляє палиці в колеса і заважає нормально працювати. “Нахабно знущаються ці дрібні людці. Я не можу називати їх посадовими особами. У них один інтерес – корупція. Коли ти не вкладаєш в систему, вони тобі заважають”, – додав губернатор Одеської області.
Нагадаємо, глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі задекларував об’єкти нерухомості загальною площею 7417 кв. м в Грузії, а також 48 тис. євро готівкою в 2015 році.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *