Комітет ПАРЄ змінив документ, що дозволяв зняти санкції з РФ

У комітеті Парламентської асамблеї Ради Європи підтримали зміни в документ, який міг би дозволити зняти санкцій з Росії. Але остаточно все буде відомо увечері 10 квітня – після голосування в пленарному залі.
Про це повідомила в Facebook народний депутат Олена Сотник, передає Цензор.НЕТ.
“Зрада сьогодні скасовується. У ПАРЄ одноголосно підтримали мою поправку, що будь-які нові механізми щодо санкцій будуть тільки додатковими”, – зазначила вона.

Комитет ПАСЕ изменил документ, позволявший снять санкции с РФ 01

Народний депутат Володимир Ар’єв на своїй facebook-сторінці зазначив, що остаточне рішення з цього питання буде прийнято 10 квітня на пленарному залі ПАРЄ.
“Найгірше нашій делегації вдалося відбити на рівні політичного комітету. Олена Сотник і Марія Іонова провели поправку до резолюції, ще й комітет підтримав одноголосно. Імплементація шантажистських вимог Росії, які вона висунула для повернення в асамблею, здається, відкладається. Але остаточно все буде відомо завтра ввечері (вже сьогодні) – після голосування в пленарному залі. Працюємо і перемагаємо. Хоча, як далі буде, на наступних сесіях, судячи з моїх розмов з нашими прихильниками в ПАРЄ, буде сильно залежати від результатів президентських виборів “, – зазначив він.

 

Комитет ПАСЕ изменил документ, позволявший снять санкции с РФ 02Источник:https://censor.net.ua/n3121409

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *