АМЕРИКАНСЬКІ СЕНАТОРИ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ НАПИСАЛИ ЛИСТА ЛУЦЕНКУ

«Меседж був дуже чітким: ми не хочемо, щоби будь-хто втручався в розслідування Мюллера», – заявили вони.

Сенатори США вимагають від Луценка пояснень щодо ймовірного блокування справи Манафорта
Відкритий лист трьох американських сенаторів-демократів генпрокурору України Юрію Луценку мав на меті підтримати прагнення американського суспільства й міжнародної спільноти забезпечити максимальне сприяння розслідуванню Мюллера.

Про це заявив сенатор-демократ Бен Кардін, – пише Укрінформ.

“Меседж був дуже чітким: ми не хочемо, щоби будь-хто втручався в розслідування Мюллера. Ми не хочемо втручання з боку Конгресу, ми не хочемо втручання з боку президента, ми хочемо повної співпраці”,- зауважив сенатор.

На його думку, міжнародне співтовариство, а також американці хочуть, щоб Мюллер “мав доступ до інформації, яку потребує”.

“Отже, послання було дуже ясним: просто співпрацюйте”, – зауважив він.

Раніше видання The New York Times опублікувало матеріал, в якому стверджувалося, що в Україні заморозили розслідування чотирьох справ, пов’язаних з колишнім главою виборчої кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом, який, як відомо, консультував президента-втікача Віктора Януковича від 2004 року.

Американське видання пояснило це тим, що уряд Трампа надсилає в Україну протитанкове озброєння Javelin.

Своєю чергою генпрокурор заявив, що Україна не отримувала від США жодних запитів щодо правової допомоги у справі Манафорта, проте готова до співпраці.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *