«КОБЗАР» ПОЗИЧАЄ КОМУНАЛЬНИКАМ

Як стало відомо редакції «ДП», ще 9 серпня депутат міської ради В’ячеслав Саулко направив на ім’я міського голови Тараса Костіна депутатський запит, у якому просив надати інформацію щодо договору між КП ВУКГ і ТОВ «Кобзар» про поворотну фінансову допомогу комунальному підприємству. Аналогічний запит 11 серпня В’ячеслав Володимирович направив начальнику ВУКГ Артему Гриценку.

Мова йде про те, що міське комунальне підприємство позичило кошти у приватного товариства. Нагадаю, що на посаду міського голови Тарас Костін прийшов саме з посади керівника ТОВ «Кобзар». А нині керує цим товариством Тетяна Войтенко, чоловік якої Олександр Войтенко на виборах 2015 року балотувався в міські депутати від БПП. Першим номером у списку БПП значився саме нинішній очільник міста Тарас Костін.

У Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Переяслав-Хмельницької міської ради, включених до виборчого списку Переяслав-Хмельницької міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Олександр Войтенко значився як директор ТОВ «Металекс М». Нагадаю, що це підприємство у 2015-16 роках орендувало приміщення на «Точмаші» й переплавляло алюміній, труячи підварчан. Наш мер запевняв, що про той «Металекс» він нічого не знав і не мав до нього ніякого стосунку. Як і до ТЕС, до речі.

Читайте у свіжому випуску газети, як приватне підприємство, до якого наш міський голова Тарас Костін з його ж слів зараз не має жодного відношення, позичає гроші банкрутуючому на наших з вами очах ВУКГ. Причому робить це чомусь тишком-нишком….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *