Арахамія: У Кабміні плануються відставки

В уряді під керівництвом прем’єр-міністра Олексія Гончарука, можливо, подадуть у відставку кілька міністрів. Про це в інтерв’ю “Українській правді” розповів народний депутат, глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Нардеп зазначив, що вже написала заяву за власним бажанням міністр розвитку громад і територій України Олена Бабак.

“Думаю, 2-3 міністри можуть (подати у відставку – ред.). Але про це рано говорити. Зараз Бабак виявила таке бажання, і ми проголосуємо за Дениса Шмигаля … Що стосується інших … Дивіться, це ж не політичний уряд, а технократичний”, – повідомив він.

 При цьому політик не відповів, чи піде з посади голова МВС Арсен Аваков, якого називають “тимчасовим міністром”.

“Це до президента. Це його рішення. І ми будемо підтримувати його рішення”, – пояснив Арахамія.

Натомість з’явилася інформація про те, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук запевняє, що в нього хороші відносини з президентом Володимиром Зеленським і він не планує йти з уряду. Про це пише кореспондент “Української правди” . Зокрема під час сніданку в Давосі Гончарук сказав наступне:”У нас дуже крута, безпрецедентна кооперація між собою. Наступні 5 років Україна буде дуже швидко змінюватися у правильному напрямку…

Наступні 5 років Україна буде стабільною, бо ми маємо президентом чесну, порядну людину з високим рівнем довіри. Команда президента працюватиме на ефективність. Уряд працюватиме, допоки до уряду буде довіра. У нас зараз є ця довіра, у нас в команді чудові відносини”.

На уточнення ведучого, чи Гончарук залишається працювати у своєму офісі, він відповів: “Уряд нікуди не йде, ми працюємо, це все чутки”.

На жарт ведучого, що було б ще  чіткіше, якби Гончарук сказав не “уряд”, а “я залишуся”. Прем’єр відповів: “Можу і так сказати. Я не планую нікуди йти… У нас чудові відносини з президентом і хороша взаємодія з усіма гілками влади”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *