Арахамія: Треба Кабмін перетворити в штаб

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера” підтвердив, що на позачерговому засіданні Верховної Ради 4 березня будуть розглянуті кадрові зміни в Кабміні.

Арахамія: “Дійсно, в Кабміні зараз є такі вимоги, що наближається економічна криза нібито, є ознаки. Є можливість епідемії коронавірусу і треба Кабмін перетворити, фактично, в штаб.

Для того, щоб він став штабом, треба зробити декілька кадрових рішень, в тому числі. Ми хочемо посилити Кабмін, зробити його більш оперативнішим, більш досвідченим і таке інше… Когось долучити та когось вилучити, в тому числі”.

Водночас, зазначив голова фракції, кандидатура бізнесмена Сергія Тігіпко не буде розглядатись на посаду очільника уряду. “Ні, цього не буде”, – відповів на запитання Арахамія. 

Також він відмовився називати будь-які прізвища осіб, кого можуть призначити до нового складу Кабміну, хоча підтвердив, що йому відомі ці зміни.  “Коли ви оголосите будь-яке прізвище — на людину ллється стільки бруду, що я просто не хочу навіть людину так підставляти під ризики”, – пояснив “слуга”.

Окрім того, парламент має також розглянути законопроєкти, які блокуються розглядом “земельних правок”. У блокуванні роботи Верховної Ради глава фракції звинуватив фракцію Опозиційна платформа “За життя. Очікується також звітування правоооронців перед нардепами.

 28 лютого стало відомо, що Верховна Рада збереться на вимогу президента Володимира Зеленського о 16 годині 4 березня.

За даними УП, на засіданні можуть розглядати кадрові питання – деталі узгодять на зібранні фракції “Слуга народу”. В Офісі президента повідомили, що на засіданні можуть розглянути питання щодо уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *