Гройсман разом із Яценюком – Чорновіл прогнозує спільний похід на вибори

Буде важко уявити, що на наступні парламентські вибори ці два політики підуть окремо.

Це зазначив політолог Тарас Чорновіл у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку політичного експерта, Володимир Гройсман добре справився з обов’язками Прем’єр-міністра.

«Новий уряд прийде аж у жовтні, а тому я не знаю, як прем’єр проведе свої останні 3-4 місяці на посаді. Але в тих умовах, які були – із таким політичним спротивом, в умовах війни, прем’єр та його уряд зробили досить багато», – прокоментував Тарас Чорновіл.

Він зауважив, що не порівнював би прем’єрство Володимира Гройсмана із роботою його попередника Арсенія Яценюка.

«Два останні прем’єр-міністри проявили певні моменти спадковості. Я вважаю, що між ними навіть існує певна солідарність. Гройсман продовжував той курс, який починав Яценюк. Утім частина курсу Яценюка, знову ж таки, розроблялася Гройсманом як віце-прем’єром і як спікером парламенту. Зокрема, тема децентралізації і все, що з неї випливає, це робота Гройсмана, а не Яценюка», – вважає Чорновіл.

За словами політолога, йому буде важко уявити, що на наступні парламентські вибори ці два політики підуть окремо.

«Я їх сприймаю майже як об’єднання двох персон, і зараз, коли у політичному процесі вони в різний спосіб будуть йти до Верховної Ради, то мені їх навіть важко розділяти.

Варто зазначити, що Гройсман все ж мав проблеми з Верховною Радою, особливо з реформаційними законами. І тоді він йшов до Порошенка, який добивався від парламенту позитивного голосування», – визнав Тарас Чорновіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *