ДАНИЛЮК ВИСТУПИВ ПРОТИ ІДЕЇ ДЕФОЛТУ УКРАЇНИ

Оголошення дефолту не є гарним шляхом для держави, вважає керівник РНБО.

Українська влада має розглянути ситуацію в енергетичній галузі та почати вирішувати проблеми, котрі там накопичилися. Про це заявив в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк.

За його словами, саме цьому буде присвячене засідання РНБО в п’ятницю, 31 травня. “Ми хочемо заслухати і зрозуміти плюси та мінуси. Завтра ми проведемо професійну дискусію з цього приводу. Жодної політики – тільки аналіз і відповідальні рішення”, – наголосив Данилюк. Разом із тим він ухилився від чіткої відповіді на запитання, чи може зростання тарифів стати наслідком такого вирішення проблем.

Щодо ідеї оголошення дефолту Данилюк заявив, що не є прихильником озвученого підприємцем Ігорем Коломойським сценарію. “Це думка окремого бізнесмена”, – заявив секретар РНБО. “Держава і державні органи дотримуються іншої позиції. Ми діємо в інтересах громадян”, – додав він. Данилюк закликав не шкодити досягнутій непростим шляхом фінансовій стабільності, а навпаки – підтримувати та розвивати позитивні зрушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *