Loading...

Партія президента витратила 14 мільйонів на регіони

Партія «Блок Петра Порошенка» (БПП) з виділених їй коштів на фінансування своєї діяльності, зокрема місцевих осередків в областях, витратила найбільше в порівнянні з іншими партіями – 14 млн грн. Про це на брифінгу в понеділок заявив аналітик ВГО «Комітет виборців України» Денис Рибачок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щодо витрат на місцеві осередки, то це була одна з ключових цілей держфінансування в Україні, і якщо ми подивимося на партії, які витратили найбільше на свої місцеві осередки, то лідером є БПП, який витратив на ці цілі 14 млн з 51, тобто фактично чверть коштів в БПП направили на регіональний розвиток », – сказав Рибачок.

За його словами, якщо проаналізувати ці витрати в регіональному розрізі, то спостерігається деяка непропорційність розподілу коштів. Зокрема, Миколаївська територіальна організація БПП отримала майже 1 млн грн, в той час як Херсонська – менше 300 тис. грн.

«Значну частину коштів на розвиток місцевих осередків також витратила «Батьківщина », зокрема, найбільша сума коштів у них пішла на оренду приміщень. На це в цілому було витрачено 6 млн грн з 19 », – зазначив Рибачок.

У КВУ в таких кроках партій бачать позитив, оскільки партії, крім великих витрат на рекламу, виділяють кошти на фінансування роботи регіональних структур, оренду офісів – ті питання, на забезпечення яких вони повинні спрямовувати кошти “в першу чергу”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *