Ексгендиректору “Укроборонпрому” повідомили про підозру

Як повідомила  пресслужба Національного антикорупційного бюро, колишньому гендиректору “Укроборонпрому” повідомили про підозру у недекларуванні статків.

 “Слідство встановило, що ексгенеральний директор не задекларував у 2016 році доходи, нерухоме майно (дві квартири вартістю понад 3 млн грн) та автомобілі (Range Rover) вартістю 10 млн грн, яке є власністю цивільної дружини останнього”.

  12 листопада 2019 року детективи НАБУ за погодженням із прокурорами САП повідомили колишньому гендиректору ДК “Укроборонпром” Павлу Букіну про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 ККУ).

Його підозрюють у внесенні неправдивих даних в електронну декларацію. “Слідство встановило, що ексгенеральний директор не задекларував у 2016 році доходи, нерухоме майно (дві квартири вартістю понад 3 млн грн) та автомобілі (Range Rover) вартістю 10 млн грн, яке є власністю цивільної дружини останнього”, – говориться в повідомленні.

Ексгендиректору "Укроборонпрому" повідомили про підозру