Екс-керівнику Держекоінспекції повідомили про підозру: не задекларував мільйони

Колишньому керівнику Державної екологічної інспекції України повідомлено про підозру за декларування недостовірної інформації: сукупний розмір незадекларованого майна екс-посадовця перевищує 60 млн грн.

Як повідомили у НАБУ, про підозру екс-керівнику Держекоінспекції було повідомлено 19 жовтня.

“За версією слідства, вказана особа, обіймаючи посаду в центральному органі виконавчої влади, подала завідомо недостовірні відомості у деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, а також перед звільненням”, – повідомили у Національному антикорупційному бюро.

Досудове розслідування за зазначеними фактами детективи НАБУ здійснюють з квітня 2017 року.

 Зокрема, детективи НАБУ встановили, що декларації за 2015 рік посадовець не відобразив відомості стосовно майна на загальну суму понад 3 млн 774 тис. грн, у декларації за 2016 рік – на загальну суму понад 29 млн 616 тис. грн.

“Крім того до декларації, поданої перед звільненням із займаної посади, екс-посадовець не вніс відомості про майно на загальну суму близько 27 млн 963 тис. гривень”, – заявили у НАБУ.

Санкція статті передбачає штраф від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Зазначимо, до лютого 2017 року в.о. глави Держекоінспеціі був Андрій Заїка, який був звільнений рішенням Кабміну за ініціативою міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака. У квітні 2017 року Кабмін призначив т.в.о. глави Держекоінспекції Ігоря Яковлєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *