Зеленський озвучив перше питання свого опитування, запланованого на 25 жовтня

Президент Володимир Зеленський пропонує українцям на анонсованому 25 жовтня опитуванні відповісти на одне з п’яти питань, а саме – чи підтримують вони довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах. Про це йдеться в повідомленні пресслужби президента

Під час ініційованого Зеленським загальнонаціонального опитування перше питання буде стосуватися необхідності введення довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах.

Зеленський повідомив про це у своєму відеозверненні.

Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?”, – озвучив президент питання, відповідь на яке громадяни повинні дати 25 жовтня.

Раніше глава держави повідомив, що в день проведення місцевих виборів 25 жовтня українцям буде поставлено п’ять суспільно важливих питань.

Запропоноване президентом загальнонаціональне опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків, однак дасть можливість кожному громадянину висловитися з важливих для суспільства питань.

Потреба в цій формі безпосередньої демократії обумовлена ​​тим, що зміст політики в державі повинен визначати народ.

У той час як Президент України Володимир Зеленський запитав у українців, чи підтримують вони довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах, стали відомі теми останніх чотирьох питань, які анонсував глава держави. Як пише Страна, про це заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, на сьогодні немає чітких формулювань інших чотирьох питань, які Президент Володимир Зеленський має намір поставити жителям країни під час опитування 25 жовтня. Проте зазначив він, відомі теми цих питань.

“Питання стосуватимуться медицини, школи і парламенту. Але точних формулювань поки немає”, – розповів Подоляк.

Нагадаємо:

Центральна виборча комісія не має інформації про анонсований Зеленським опитуванні 25 жовтня і не привернути до його організації та проведенню.

Громадянська мережа “Опора” заявляє, що таке опитування не може бути законно проведено в приміщеннях для голосування, а в разі проведення на вулиці – не матиме юридичних наслідків.

Крім того, в ЗМІ повідомляється, що на всеукраїнське опитування можуть винести голосування на виборах з 16 років і питання про легалізацію марихуани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *