Дєєва змусить водіїв перездавати на права кожні 5 років

Українських водіїв найближчим часом очікує нововведення, що стосується терміну дії посвідчень водія.

“Сюрпризи” для водіїв анонсувала заступник голови МВС по євроінтеграції Анастасія Дєєва, написавши про це на персональній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Дєєва анонсує зміну терміну дії посвідчень водія. За її словами, це від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки знань та навичок.

Але крім того, в посвідчення водія додадуть мікрочіп. Також змінять термін дії та підкатегорії. Такі зміни готуються внести в Закон “Про дорожній рух і ПДР України”.

За словами заступника глави МВС: перегляд термінів дійсності посприяє більшій безпеці дорожнього руху.

Так само, Дєєва анонсує і появу нових стандартів і періодичності проведення технічного контролю транспорту, який перевозить небезпечні вантажі. Планується, за її словами, що будуть впроваджені і нові стандарти з підготовки та екзаменації водіїв.

Анонсувала Дєєва і перегляд категорій автотранспорту.

Такі нововведення, запропоновані заступником міністра викликали бурхливу реакцію у читачів її поста в соцмережі. Коментатори досить однозначно вказують на те, що подібні нововведення призведуть не до впорядкування ситуації на автомагістралях, а до збільшення поборів від поліції та інших контролюючих органів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *