“Але все-таки було відкрито кримінальну справу по факту ДТП та внесено в ЄДР”

Жителів міста та району приголомшила інформація про те, що днями працівник РДА, перебуваючи за кермом “Шкоди”, збив двох дітей на мотоциклі та, не дочекавшись поліції, швидкої, не надавши допомогу (бо своє авто він оглядав довше, ніж потерпілих), втік з місця події. Ходять чутки, що чиновник був напідпитку (про це був відповідний пост у Фейсбуці народного депутата).

І ось, після двох днів мовчанки, РДА дала коментар у кращих совкових традиціях – всі про все домовилися….. а слідство триває….

Звичайно, ДТП – без тяжких наслідків, слава Богу, діти, судячи з коментаря РДА, навіть відмовлялися від медичної допомоги, батьки претензій не мають (а спробували б вони мати претензії до чиновника такого рангу!), і жодного слова про мораль….Ще б пак! Працівник же “тісно співпрацює” зі слідством….

А що означає це речення в коментарі:  Але все-таки було відкрито кримінальну справу по факту ДТП та внесено в ЄДР? Це було обов’язком для РЕФОРМОВАНОЇ  поліції, чи не так? Але чому втік з місця пригоди, чому не пройшов тест на алкоголь?

"Але все-таки було відкрито кримінальну справу по факту ДТП та внесено в ЄДР"

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація повідомляє, що 24 травня близько 19.20 години в місті Переяславі-Хмельницькому по вулиці Соборній сталася ДТП за участі автомобіля «Шкода» та мотоцикла «Вентус». За кермом автомобіля був працівник РДА, а за кермом мотоцикла 14-ти річний підліток, який був з пасажиром дівчиною.
ДТП без тяжких наслідків. Автомобіль виїздив з СТО, а в нього вїхав мотоцикл, на якому знаходилося двоє підлітків хлопець та дівчина. Керував хлопець, який лишився неушкодженим та від госпіталізації відмовився, а дівчина отримала забій нижніх кінцівок та відразу дала відмову, щодо госпіталізації, саме тому підлітки не були доправлені до лікарні, але після вмовлянь дівчинка погодилася на медичну допомогу та була доставлена в відділення травматології. Всі учасники дорожньої пригоди на місці дійшли згоди та взаєморозуміння та один до одного ніяких притензій не мають. Але все-таки було відкрито кримінальну справу по факту ДТП та внесено в ЄДР. А також, враховуючи той факт, що підлітки є неповнолітніми був встановлений контакт водієм автомобіля «Шкоди» з батьками дітей.
Працівник Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації не уникає відповідальності та тісно співпрацює зі слідством.