Loading...

Переяславські школярі побачили, як виготовляється Coca-Cola

Кожен з нас хоч раз у своєму житті пробував Coca-Cola – легендарний напій, який хочеться пити знову і знову. Його смак  знають і діти, і дорослі. Але мало хто здогадується, з чого він виготовляється, а тим більше його оригінальний склад, який вас обов’язково здивує.

Команда «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в місті Переяслав-Хмельницький  за підтримки ПП «АвтоПасЛайн» вирішили зробити для дітей ЗОШ №7 свято, а саме, організували поїздку на єдиний в Україні завод, який виготовляє цей напій. Компанію 15 переяславським школярам склали учні з Обухова та Яготина.

Знаходиться завод  поблизу села Велика Димерка у Броварському районі. Екскурсія на виробництво стала унікальною можливістю для дітей на власні очі побачити, як виробляється всесвітньо відомий напій, ознайомитися з історією розвитку компанії та  безкоштовно продегустувати популярний напій. А наостанок, щоб учасники екскурсії не забули про свої враження, кожному з них були подаровані фото на пам’ять, зроблені на підприємстві

Звичайно, ми попросили діток, щоб вони поділилися своїми враженнями:

«Дуже сподобалася екскурсія по фабриці» – Олег, 14 років.

«Мені сподобалася поїздка на фабрику «Кока-Кола». Я більш детально дізналася як її виготовляють І не лише кока-колу, а й інші напої. Сподобався музей, екскурсовод був дуже привітний до нас, все нам пояснювала. В кінці екскурсії ми всі разом сфотографувалися. Все було дуже класно» –  Яна, 14 років.

«Найбільше мене вразив музей Coca-Cola» – Юля, 14 років.

«Мені все сподобалося, а найбільше запам’ятався музей і, звісно, кінцеве фото на пам’ять, побільше б таких поїздок» – Ліда, 15 років

Прес-служба

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *