Loading...

WP: Кушнер намагався встановити секретний канал зв’язку з Кремлем

Радник Білого дому, зять президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер і посол Росії в США Сергій Кисляк обговорювали можливість створення секретного і безпечного каналу зв’язку між перехідною командою Трампа і представниками російського уряду, з посиланням на американських чиновників, знайомих з даними розвідки, пише The Washington Post.

“Джаред Кушнер і посол Росії у Вашингтоні обговорювали можливість створення секретного безпечного каналу зв’язку між перехідною командою Трампа та Кремлем, використовуючи російські дипломатичні об’єкти з очевидним наміром приховати їх до-інавгураційні обговорення від спостереження”, – пише видання.

Посол Сергій Кисляк повідомив своєму керівництву в Москві, що Кушнер зробив відповідну пропозицію під час зустрічі 1 або 2 грудня в приміщенні Trump Tower в Нью-Йорку. Про це стало відомо американській розвідці з перехопленої комунікації росіян.

Як повідомляє Reuters, посилаючись на сім нинішніх і колишніх посадових осіб США, Кушнер як мінімум три рази приховано контактував з російським послом у США під час і після президентської кампанії 2016 року. Ці контакти включають два телефонних дзвінка в період з квітня по листопад минулого року, повідомили двоє джерел.

Раніше повідомлялося, що Кушнер потрапив у центр уваги розслідування ФБР щодо передбачуваного зв’язку Дональда Трампа та Росії.

Нагадаємо, комітет сенату США запросив документи передвиборної кампанії Трампа.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *