Конгресмен США після візиту на Донбас: Путіна треба зупинити

Україна – епіцентр війни проти путінської агресії, російської агресії, розгорнутої не тільки проти України, а і проти всього світу.

Про це заявив конгресмен, голова комітету Палати представників США з внутрішньої безпеки Майкл Маккол, повідомляє Голос Америки.

 “Тут є епіцентр війни проти путінської неприкритої агресії, російської агресії, розгорнутої не тільки проти України, а і проти всього світу. Кожного дня існує невидима кіберзагроза, загроза відключення електромереж, фінансового сектору і, власне, уряду” , – зазначив конгресмен.

“Ми багато чого можемо навчитись в України і вже дізнались багато протягом цієї подорожі, але єдина річ очевидна – пана Путіна треба зупинити”​, – додав він.

“Після перебування на передньому краї російської агресії і, провівши переговори з лідерами інших країн, я усвідомив, що нам потрібно робити для того, що б підтримати їх, і також дізнався про те, чого може навчити нас їх досвід задля посилення нашої кібербезпеки та національної безпеки”, – йдеться в заяві конгресмена Маколла, розміщеній на сайті Комітету з внутрішньої безпеки.

Делегація конгресменів, яку очолював Маккол, провела ряд зустрічей в Україні раніше цього місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *