В Одесі до приїзду Порошенка “декомунізували” радянський монумент і організували пікет

До приїзду президента Петра Порошенка в центрі Одеси сховали стіну з іменами героїв Радянського Союзу і соціалістичної праці на площі біля Оперного театру під щільним шаром жовто-синіх кульок.

Через кілька годин після від’їзду глави держави кульки прибрали, пише Думская.net.

За даними видання, ініціатива такого роду декомунізації належить міській раді.

Нагадаємо, кілька тижнів тому громадські активісти змусили владу прибрати пам’ятний камінь маршалу Георгію Жукову в Одесі.

Як повідомляє Радіо Свобода, також на Театральній площі кілька десятків активістів провели пікет, зокрема вони розгорнули плакат з написом “Одеса в полоні бандитів і сепаратистів. Куди дивиться українська влада?”.

 Представниця організації “Калина” Аліна Радченко у коментарі журналістам зазначила, що про заплановану акцію вони попередили мерію й поліцію за кілька днів.

“Великою помилкою є те, що президент буде стояти поряд з Трухановим (мером міста Геннадієм Трухановим) і “легалізує” таким чином реставрацію Потьомкінських сходів, яка проводилася з порушеннями”, – зазначає активістка.

Також пікетувальники висловлювали обурення тим, що на захід за участю президента, який приїхав в Одесу, зокрема на відкриття реконструйованих Потьомкінських сходів і новоствореного Стамбульского парку, допускали тільки за затвердженими списками.

При цьому Петро Порошенко вийшов до учасників пікету і заявив, що він не є “президентом Ківалова, Труханова чи Саакашвілі”, й пообіцяв не зраджувати український народ.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *