Чоловік, щоб задовольнити примху своєї дружини, зробив дім, що обертається

72-річний фермер із Боснії та Герцеговини Воїн Кушич збудував будинок, який може обертатися на 360 градусів. Проект незвичного дому – подарунок для дружини. Завершити будівництво фермерові не завадили навіть проблеми зі здоров’ям, розповіли Факти ICTV.

Усі будівельні роботи, а також механізм, що обертає будинок, Воїн Кушич робив самотужки. Чоловікові вдалося створити “диво техніки” навіть попри те, що він не має інженерної чи жодної вищої освіти.

Натхненницею будівництва дому, що крутиться, була дружина фермера. Кохана Воїна Кушича постійно скаржилася на вид з вікна. Їй хотілося, що у спальні було сонячно зранку, а вдень жінка хотіла бачити, що відбувається на подвір’ї, яке розміщене з протилежного боку. Фермер довго обдумував, як задовольнити примху дружини.

Воїн Кушич будував дім, що обертається протягом шести років. Навіть коли у чоловіка почалися проблеми з серцем і він потрапив до лікарні, фермер просив лікарів допомогти прожити ще хоча б рік, щоб добудувати будинок.

Щоб спорудити механізм, який обертає дім, Воїн Кушич використав двигун та колеса від старого військового транспорту. Тепер будинок не просто обертається, а й робить це з різною швидкістю. Найшвидше навколо своєї осі дім може повернутися за 22 секунди, якщо ж увімкнути найповільніший режим, то хата буде здійснювати рух майже непомітно і повернеться на 360 градусів за добу.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram