ЧЛЕН МІСЬКВИКОНКОМУ ОЛЕКСАНДР СЛЮСАР: «ОБОВ’ЯЗКОВО БРАТИМУ УЧАСТЬ У НАСТУПНИХ МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ»

Біографічна довідка.Олександр Слюсар народився в Переяславі у серпні 1982 року. Закінчив середню школу №5, потім, 2004 року, Національний транспортний університет. Здобув кваліфікацію інженера-будівельника, спеціальність ‒ будівництво доріг та аеродромів. Перше місце роботи ‒ броварське ТОВ «ТрансГруп», посада ‒ менеджер відділу експлуатації. З 2007 по 2012 роки очолював ТОВ «Антарес ЛТД». З кінця 2012 року керував Переяслав-Хм. районним дорожнім управлінням, а на початку 2016-го перейшов у комунальне підприємство «Виробниче управління житлово-комунального господарства» (колишній ЖЕК) інженером аварійно-диспетчерської служби. З першого квітня 2016 року був призначений керівником цього підприємства. Закінчив магістратуру економічного факультету Переяслав-Хм. ДПУ. Спеціальність ‒ сфера обслуговування. З другого квітня по перше листопада обіймав посаду першого заступника міського голови Переяслав-Хм. міської ради.

ЧЛЕН  МІСЬКВИКОНКОМУ ОЛЕКСАНДР  СЛЮСАР: «ОБОВ’ЯЗКОВО БРАТИМУ УЧАСТЬ У НАСТУПНИХ  МІСЦЕВИХ  ВИБОРАХ»

У номері “Ділового Переяслава”, який сьогодні вийшов у світ, велике інтервю із вже тепер колишнім першим заступником міського голови Тараса Костіна, Олександром Слюсарем.

Журналіст Олександр Матвієнко відверто поговорив з Олександром Миколайовичем про причини його звільнення з престижної посади, про ситуацію в місті, про скандальні обєкти, на які витрачалися немалі кошти платників податків, про внутрішню політику міського голови Тараса Костіна і про багато-багато іншого. 

Звісно, ми поцікавилися і планами на майбутнє Олександра Слюсаря. Ось що він на це відповів.

Чим Ви займаєтеся зараз? Які у Вас плани на майбутнє?
— На сьогодні я став на облік у центр зайнятості. Шукаю роботу, є певні напрацювання. Разом із громад­ськими організаціями беру участь в обґрунтуванні по­зиції до Мінрегіонбуду щодо створення адміністративного округу з центром у Переяславі. Я залишаюся членом виконкому, заяву на вихід не писав. Я виконую свої обов’язки як депутат Дівичківської ОТГ. Обов’язково братиму участь у наступних місцевих виборах, тільки ще не визначився, в якій якості: чи на посаду міського голови, чи депутата міськради, чи депутата Київської обласної ради.

ЧЛЕН  МІСЬКВИКОНКОМУ ОЛЕКСАНДР  СЛЮСАР: «ОБОВ’ЯЗКОВО БРАТИМУ УЧАСТЬ У НАСТУПНИХ  МІСЦЕВИХ  ВИБОРАХ»