Березовець: Нові санкції проти Росії довели Путіна до істерики

Український політолог Тарас Березовець упевнений, що всі заяви Путіна з приводу Криму – не більше ніж істерика на тлі того, що США ввели нові санкції проти Росії.

Коментуючи заяву Путіна про те, що питання по Криму закрите, Тарас Березовець висловив думку, що ці випади глави РФ ні що інше, як істерична реакція на нові санкції проти Росії. “На чергову заяву Путіна про те, що питання Криму закрите можна було б не звертати особливої уваги, якби не попередні події на цьому тижні.

А події ці полягають в тому, що Держказначейство США вперше більше ніж за рік розширило список санкцій компаній і осіб, задіяних в незаконне будівництво керченського мосту “, – говорить Березовець.

За його словами, оточення Путіна в черговий раз прорахувалося, вважаючи, що до кінця президентської кампанії в США Білий Дім ігноруватиме зовнішньополітичний дискурс і забуде про витівки Кремля.

“Так що реакція Путіна це не більше ніж істерична реакція на підступність американців. Вони відмінно навчилися діставати кремлівського вождя “, – упевнений Березовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *