Американський сенатор прокоментував зустріч із Зеленським

Американський сенатор від Республіканської партії Роберт Портман запевнив, що США продовжать допомагати Україні. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

“Як співголова українського кокусу у Сенаті, я  буду продовжувати підтримувати вільну і демократичну Україну через відповідну військову, політичну та економічну допомогу США”, – заявив Портман.

Переглянути зображення у Твіттері

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері
“Я мав задоволення зустрітися з новообраним Президентом України Володимиром Зеленським на початку цього тижня. Він прихильний зміцненню зв’язків з США і протидії російській агресії”, – прокоментував Портман переговори з президентом України Володимиром Зеленським, які відбулись в Києві.

Нагадаємо:

  • У Палаті представників Конгресу США представили законопроект, який передбачає посилення підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, розширення оборонної допомоги та надання нашій державі статусу головного військово-політичного союзника США.
  • Президент України Володимир Зеленський назвав презентований документ  важливим сигналом про міцне стратегічне партнерство двох країн.
  • Також він подякував президенту США Дональду Трампу за запрошення здійснити офіційний візит до Вашингтона.
  • 20 травня Зеленський заявив, що сподівається зустрітися зі своїм американським колегою найближчим часом.
  • У свою чергу міністр енергетики США Рік Перрі, який був присутній на інавгурації Зеленського, передав йому послання від Трампа щодо майбутньої співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *