Твориться хаос, падають дерева… Буревій на рок-фестивалі Kozak Fest

Під час етно-рок-фестивалю України Kozak FEST, який проходить у Дніпропетровській області, через непогоду обвалився дах сцени. Люди намагалися покинути фест під стіною дощу.

Про це повідомив музикант Дмитро Шуров на своїй сторінці в Instagram.

Він написав, що через страшний буревій “на фестивалі обвалився дах сцени” і що “можуть бути постраждалі”. В YouTube оприлюднено відео, на якому видно, як вітер піднімає дах сцени.

 Шуров додав, що тисячі людей “намагаються покинути фестиваль під стіною дощу”.

“Твориться хаос, падають дерева. Бажаю всім людям вийти з цієї халепи живими та здоровими, бережіть себе та близьких”, — написав Шуров.

 на жаль, через страшний буревій на фестивалі обвалився дах сцени. можуть бути постраждалі. більше інформації на цей момент не маю, крім того, що багато тисяч людей намагаються покинути фестиваль під стіною дощу і твориться хаос, падають дерева. частина групи знаходиться у готелі за 40 км (світла скрізь немає), частина – на майданчику, де залишились наш автобус та інструменти. група в безпеці. бажаю всім людям вийти з цієї халепи живими та здоровими, бережіть себе та близьких.
Твориться хаос, падають дерева... Буревій на рок-фестивалі Kozak Fest

Фестиваль  проходить з 31 травня по 2 червня в урочищі Княжі Байраки (Дніпропетровська область).

У минулому році фестиваль відвідали понад 100 тисяч осіб. У 2019 серед виконавців – “СКАЙ”, “Друга Ріка”, “Онука”, Detach, “Чумацький шлях”, Наталка Карпа та багато інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *