Нардеп Кишкар повідомив про виграш в лотерею 1,2 млн грн завдяки матаналізу

Депутат розробив свою математичну систему. Народний депутат Павло Кішкарь заявив, що виграв в лотерею 1,2 млн грн. Про це він сказав інтерв’ю телеканалу “112 Україна”, пояснюючи, звідки в його декларації про доходи за 2015 рік значаться 1 млн 200 тис. грн в графі “подарунки, призи, виграші”. “Це виграш. Всі знають, що я маю відношення до грального бізнесу, у мене є можливості користуватися власною математичною системою”, – Кишкар. За його словами, він мав гральний бізнес до заборони в 2009 році.

“У декларації за 2015 рік виграш в Українській національній лотереї задекларований, з нього сплачено всі податки, так як Українська національна лотерея є податковим агентом”, – заявив нардеп. “Я купив лотерейний квиток і виграв. Але можливість виграшу дає математичний аналіз. Це досить складна система в плані роботи. Я закінчував Малу академію наук за напрямом” вища математика “. Є такі передумови, що ми можемо створити певні математичні моделі”, – зазначив він.

Раніше Кишкар в інтерв’ю виданню “Фокус” говорив, що в Малій Академії наук пройшов курс теорії ймовірності та теорії ігор, а в Манчестері був слухачем курсу з побудови грального бізнесу.

Нагадаємо, Кішкарь був обраний до Верховної Ради за списками “Самопомочі”, однак через голосування за особливий статус Донбасу був виключений з фракції, а пізніше увійшов в “Блок Петра Порошенка”. Він засновник юридичної компанії “ЕСЕЙЧ Україна” (законопроектна робота, юридичний супровід великого і середнього бізнесу). У 2014 році воював в АТО в складі батальйону “Донбас”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *