Оксану Марченко сайт “Миротворець” вніс до своїх списків

Український центр «Миротворець», який розпочав свою діяльність відразу після анексії Криму Росією, вніс до своїх списків дружину народного депутата від проросійської політичної сили «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, телеведучу Оксану Марченко. Про це стало відомо на офіційному сайті “Миротворця”.

Оксану Марченко сайт "Миротворець" вніс до своїх списків

Як повідомляється, це пов’язано з тим, що знаменитість бере участь у пропагандистських заходах Росії і незаконній комерційній діяльності в окупованому Криму, а також брала участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів.

Відзначається, що Марченко також заперечує російську агресію в бік України.

“Фінансування терористів і російських окупантів. Заперечення російської агресії. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками”, – пишуть на сайті.

Також на сайті “Миротворця” опублікували кілька фактів того, що Медведчук і Марченко причетні в діяльності компаній, які займаються сільським господарством в Росії і на окупованих територіях України.

Крім того, у базі додали, що Марченко в одному зі своїх інтерв’ю заявляла, що “немає різниці, як називати те, що відбувається на Сході України”.

“Люди розділені, сім’ї розділені, і тривають бойові дії. Яка різниця, з якого боку стріляють? Якщо руйнуються будинки. Страждають громадяни України по обидва боки лінії зіткнення”, – говорила ведуча.

Нагадаємо:

Сайт «Миротворець» створений у 2014 році, позиціонує себе як інтернет-представництво Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки громадян.

Центр є громадською організацією і відомий також збором даних про підозрюваних донбаських і кримських сепаратистів та іноземних громадян, що їх підтримують. Відповідну інформацію про цих осіб «Миротворець» публікує на своєму сайті в розділі «Чистилище».