Генпрокуратура прийшла з обшуками до мера Бучі

Генеральна прокуратура України проводить обшуки у міського голови міста Буча Київської області Анатолія Федорука

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень Валерій Карпунцов.

“З 6 ранку Генеральною прокуратурою проводяться обшуки у мера Бучі Федорука. Мер Ірпіня Карплюк, кажуть, втік з країни. Справа про розкрадання 900 га лісу”, – написав він.

У мэра Бучи проходит обыск ГПУ, а городской голова Ирпеня покинул страну. Об этом сообщает народный депутат от БПП Владимир Арьев.

«С 6 утра Генпрокуратура проводит обыск у печально известного мэра Бучи Анатолия Федорука в деле похищения через схемы 900 гектаров леса в Киевской области. Его подельник, еще более печально известный мэр Ирпеня Владимир Карплюк — тот, который захватывал власть в Коцюбинском и организовывал избиения активистов — в 3 ночи покинул страну. Пацаны прятались за нормальным таким забором, даже выше чем у Ляшко. Не помогло…» — написал нардеп в Фейсбуке.

Нагадаємо, мер Бучі Анатолій Федорук є власником чималого будинку з власним критим басейном, садом, ідеальними газонами і літнім будиночком. Загальна територія – півгектару. Згідно ж із декларацією чиновника, за 2015 рік він отримав 123 тисячі 745,28 грн зарплати. Його дружина заробила понад 18 мільйонів гривень. Друге місце рейтингу обійняв одіозний кум Федорука – мер сусіднього Ірпеня Володимир Карплюк. Згідно з декларацією за 2014 рік, він є власником 67 квартир із зарплатою в 6 тисяч гривень на місяць. Його дружина задекларувала майже 70 тисяч заробітку на місяць. Проте у декларації за 2015 рік кількість квартир у Карплюка стрімко зменшилась і становить уже 23. Зазначимо, дружини кумів є засновницями підприємства “Будрегіонінвест”, пов’язаного з низкою приватних забудовників, що за 2 роки мера на посаді набудували декілька елітних житлових комплексів у Бучі та Ірпені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *