Лещенко: Микитася зняли з рейсу під час спроби вильоту з України

Як повідомив екснардеп Сергій Лещенко в Telegram, колишнього нардепа Максима Микитася, підозрюваного в заволодінні майном Нацгвардії на більш ніж 81 мільйон гривень, зняли рейсу при спробі вильоту з України 20 січня. “При спробі вильоту з України зняли з рейсу народного депутата 8 скликання Максима Микитася”.

Лещенко: Микитася зняли з рейсу під час спроби вильоту з України

 Інших подробиць Лещенко не повідомив.

Як стало відомо з повідомлення “Української правди” з посиланням на джерела в правоохоронних органах, “дозвіл Микитасю на виліт з України дав заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького Максим Грищук, але згодом скасував його”.

За даними джерела, Микитась просив дати дозвіл на виліт на лікування в Лондон, а затримання відбулося в аеропорту “Бориспіль”.

 Передісторія:
  • Максима Микитася підозрюють у заволодінні майном Нацгвардії на суму понад 81 мільйон гривень.
  • У 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС, пізніше реорганізоване в Нацгвардію, та компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс.
  • В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.
  • У 2016-2017 роках сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, який та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва, біля станції метро “Червоний хутір”.
  • 4 жовтня 2019 року Вищий антикорсуд обрав Микитасю запобіжний захід у вигляді застави в сумі 5,5 мільйона гривень.
  • 22 жовтня 2019 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду арештувала Микитася до 14 листопада і збільшила заставу як альтернативу з 5,5 до 80 мільйонів гривень.
  • 25 жотвня 2019 року за Микитася внесли заставу.
  • 25 грудня 2019 року Микитасю продовжили запобіжний захід до 14 лютого 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *