50% керівного складу в Мінекономрозвитку звільнено

Як  повідомив у Facebook міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов звільнив 15 посадових осіб керівного складу колишньої структури міністерства

“Перезавантаження влади. Сьогодні відбувся черговий етап трансформації міністерства – прийнято рішення щодо звільнення 15 посадових осіб з керівного складу структурних підрозділів, що становить 50% від попередньої структури (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)”, – написав міністр.

За його словами, керівництво змінили у юридичному департаменті, а також у департаментах міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції, стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки, інтелектуальної власності (раніше), управління державною власністю, санкційної політики.

Крім цього, звільнили керівників департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій‚ документообігу та електронних сервісів, а також секторів запобігання та виявлення корупції та забезпечення роботи державного секретаря Міністерства (самостійні підрозділи).