ЯКА СУМА БОРГУ ЗА КОМУНАЛКУ БЕЗПЕЧНА? (експерт)

«Тепловик може вплинути на боржника тільки одним шляхом – подати до суду. 1280 – вартість одного позову. Сьогодні тепловик не може подати в суд на споживача, якщо його борг менший за 2000 грн. А таких дуже багато. У ТКЕ немає стимулу, адже у підсумку він нічого не виграє», – сказав Дунайло.

Підприємства теплокомуненерго не мають мотивації судитися зі споживачами, які заборгували за спожиті послуги менш як 2000 грн, через високу вартість судових зборів. Про це на прес-конференції сказав віце-президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Сергій Дунайло, – повідомляють «Фінанси». За його словами, до Міністерства юстиції України подавався запит з проханням зменшити судовий збір. «Відповідь була така: «Ми не можемо, ці кошти йдуть на зарплати суддям», – сказав експерт.

Як повідомлялося, за даними Мінрегіону підприємства теплокомуненерго в період з січня 2014-го по червень 2016 р. погасили лише 23,6% заборгованості за природний газ. У Мінрегіоні хочуть погасити штрафні санкції теплокомуненерго, нараховані Нафтогазом, за рахунок бюджету. Попередня інформація вказує на те, що сума реструктуризації буде близькою до 6 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *