Loading...

По всій Україні зростає вартість проїзду в маршрутних таксі та громадському транспорті – деякі маршрути вже подорожчали на половину.

“У місті Вишневе під Києвом проїзд подорожчав на цілих 50%. Активісти з Вишневого знайшли альтернативу маршруткам – автостоп. Так до столиці можна доїхати дешевше і з комфортом. Якщо маршрутка з Бородянки коштує 30 гривень, то приватні водії підкинуть за 25. З Вишневого проїзд обійдеться у 10 гривень. А маршрутка коштує 12. Але перевізники бідкаються, мовляв, через це працюють в мінус”, – йдеться у сюжеті  телеканалу новин “24”..

Київська обладміністрація пообіцяла зібрати перевізників, аби ті обґрунтували нові тарифи. Щоправда, впливати на ціноутворення приватних підприємств не можуть.

Подорожчав проїзд і в інших містах України. Зокрема, у Тернопілі – з трьох до чотирьох гривень. Там чиновники переконують, що новий тариф справедливий.

А в Черкасах мешканці обіцяють пішки ходити. Мовляв, громадський транспорт тепер розкіш. Підвищення тарифів на проїзд вже анонсували у Чернівцях. Подорожчають приміські маршрути і в Харкові.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *