У ГЕНШТАБІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ВИСЛОВЛЮВАННЯ ТУРЧИНОВА ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ЗАВЕРШЕННЯ АТО

За словами речника Генштабу, рішення про можливе завершення АТО ухвалює вище військово-політичне керівництво України

Рішення про можливе завершення АТО ухвалює вище військово-політичне керівництво України. Про це у вівторок, 13 червня, в коментарі виданню УНІАН сказав речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, коментуючи заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про необхідність завершення антитерористичної операції на сході України і переходу до нового формату захисту України від гібридної війни, яку веде РФ.

“Рішення про завершення АТО приймають не в Генеральному штабі, є вище військово-політичне керівництво країни, яке ухвалює таке рішення. Генеральний штаб відповідно до своїх повноважень планує та проводить військові операції, а не здійснює прийняття такого рівня рішення”, – заявив Селезньов.

Відповідаючи на запитання чи інформували Генштаб ЗСУ про можливе завершення АТО на сході країни, він зазначив, що “до такого рівня інформації в мене немає доступу. Це комунікація на рівні керівник РНБО – керівник Генштабу”.

Як повідомляв 5. UA, cекретар РНБО України Олександр Турчинов вважає, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ. Про це Турчинов сказав в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Політик наголосив: “Військові дії тривають на сході нашої країни вже три роки і переросли як за тривалістю, так і за масштабами формат АТО. Водночас потрібно відзначити, що АТО виконала дуже багато важливих завдань. Саме в рамках АТО ми зупинили агресора, змогли провести президентські, парламентські та місцеві вибори, а також звільнили значну частину окупованої території України… Настав час перейти до нового формату захисту країни”.