ГЕНПРОКУРОР США ЗІЗНАВСЯ, ЩО ГОВОРИВ ІЗ ПОСЛОМ РФ ПРО АГРЕСІЮ РОСІЇ В УКРАЇНІ

Напередодні цієї зустрічі він спілкував із українським послом.

Генпрокурор США Сешнс назвав брехнею інформацію про його зустрічі з російським послом
Генеральний прокурор США Джефф Сешнс, який був сенатором під час виборчої кампанії в Сполучених Штатах, мав офіційну зустріч з послом Росії в Вашингтоні Сергієм Кисляком, під час якої озвучив занепокоєння щодо агресії РФ проти України.

Про це він заявив під час слухань у верхній палаті Конгресу США, відповідаючи на запитання сенатора Маккейна, – пише Укрінформ.

“Чи порушували ви питання під час цієї зустрічі (з Кисляком – ред.) щодо вторгнення Росії в Україну та анексії Криму?” – поставив запитання Джон Маккейн.

Сешнс підтвердив, що про це йшлося та навіть прокоментував ситуацію, яка мала місце під час його спілкування з російським послом.

“Я прекрасно пам’ятаю це. Напередодні моєї зустрічі з російським послом я зустрічався з українським послом. І я почув від нього занепокоєння щодо Росії, й потім порушив це питання перед паном Кисляком”, – зазначив генпрокурор. Він також підкреслив, що Кисляк намагався запевнити його в тому, що всі дії Росії були правильними.

Нагадаємо, що генеральний прокурор США Джефф Сешнс у вівторок давав свідчення перед Комітетом з питань розвідки Сенату США у питаннях розслідування законодавців щодо втручання Росії у внутрішні справи США.  Генпрокурор

Генпрокурор США під присягою заявив, що не мав контактів з росіянами
під присягаю уже заявив, що не мав контактів із росіянами.