Зволікання з реформами в Україні може стати приводом для скасування санкцій ЄС, – Байден

Віце-президент США попередив Петра Порошенка про бажання щонайменше п’яти країн зняти санкції з РФ

Віце-президент США Джозеф Байден під час зустрічі у вівторок, 20 вересня, попередив президента України Петра Порошенка про небезпеку скасування санкцій Євросоюзу проти РФ у разі уповільнення економічних і політичних реформ в країні. Про це він повідомив на наступний день після зустрічі з українським президентом, передає Reuters. “Ми знаємо, що якщо у Євросоюзу буде привід, мінімум п’ять країн прямо зараз захочуть сказати, що хочуть скасування введених проти Москви санкцій”, – сказав Байден.

Він також зазначив, що, отримуючи від США 1 млрд доларів кредитних гарантій, Україна пообіцяла активізувати зусилля, спрямовані на реформи в енергетичному секторі та в секторі правосуддя. Байден також розповів, що з початку кризи проводить не менше два-три години на тиждень, розмовляючи з українськими лідерами і закликаючи їх активізувати реформи, і в той же час докладає зусилля, щоб Німеччина, Франція та Італія зберігали санкції.

Нагадаємо, віце-президент США Джозеф Байден на зустрічі з президентом України Петром Порошенко заявив про готовність Сполучених Штатів надати Україні 1 млрд доларів кредитних гарантій, оскільки вона виконала всі необхідні умови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *