Loading...

У НАТО висловили незадоволення прогресом реформ в Україні

Представник України в НАТО Вадим Пристайко заявив, що в Альянсі незадоволені темпом реалізації реформ для подальшого зближення України з НАТО.

“Альянс незадоволений виконанням річного плану [Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2017 рік], і сказав нам про це прямо”, – сказав дипломат у коментарі Європейській правді.

Пристайко наголосив, що НАТО не вперше вказує на недостатню ефективність України у виконанні річної програми співробітництва.

На його переконання, затримка реалізації річного плану спричинена тим, що у програмі прописані занадто амбітні завдання, які Україна не здатна виконати за рік.

“Ми часом забуваємо, що кожне завдання повинно мати ресурс – людський та грошовий. На жаль, ми часом беремо зобов’язання, не виокремлюючи для нього ресурси”, – розповів Пристайко.

Нагадаємо, що Річна національна програма співробітництва між Україною та НАТО на 2017 рік включає заходи з проведення реформ в усіх важливих сферах функціонування держави: від сектору безпеки і оборони до ключових соціально-політичних та правових реформ, боротьби з корупцією та децентралізації. Метою цих перетворень є наближення України до стандартів НАТО.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *