Жахіття поряд: у центрі Харкова троє маленьких дітей жили в заваленій сміттям квартирі і їли собаче м`ясо

У центрі Харкова троє маленьких дітей жили в заваленій сміттям квартирі разом із матір’ю та бабусею, ніколи не виходили на вулицю й харчувалися собачим м’ясом. Про це повідомив блогер Євген Зуб в Instagram. Він уточнив, що малюків із родини забрала поліція 

“Я багато бачив ситуацій з дітьми. Але таке вперше. В центрі міста. Квартира повністю завалена сміттям. Співробітники поліції ледве відчинили двері. Мама, бабуся, діти, чотири собаки ходили в туалет там, де живуть. На вулицю не виходили. Собак вбивали у квартирі та їли їх”, – написав блогер.

На відео, оприлюдненому Зубом у соцмережі, зафіксовано розмову співробітників ювенальної превенції Харкова з мамою дітей – 30-річною Лілією. Та уточнює, що у квартирі по вул. Римарській, 16 проживало п’ятеро дітей, двох уже забрали соціальні служби, ще одна дівчинка перебуває в лікарні. Жінка вимагає у поліцейських акт вилучення дітей.

В результаті правоохоронці забрали з неблагополучної родини 2-річного хлопчика та 6-річну дівчинку. Теплого одягу в малюків не було, оскільки вони ніколи не покидали квартиру. Молодшу дитину правоохоронцям довелося винести на сходовий майданчик в одному памперсі й там загорнути в ковдру, яку дали медики швидкої допомоги.

“Тепер з дітьми буде все добре”, – написав Зуб.

Повідомлення про вилучення дітей з неблагополучної родини

Раніше