Жахливий землетрус очікується в Румунії і в Україні

Румунський парапсихолог Іоан Істрате, який став відомим після оприлюднення прогнозів про трагедію в Бухарестському нічному клубі, де в результаті пожежі загинули 64 людини, пророкує країні руйнівний землетрус. Такий прогноз він дав в інтерв’ю Romania TV, передає “Страна.ua”.

На його думку, землетрус повинен статися до парламентських виборів, які, імовірно, мають відбутися восени 2016 року. Підземні поштовхи будуть відчутні не тільки в Кишиневі – за 250 кілометрів, але і в Києві (більше 700 км) і навіть в Москві.

За словами почесного директора румунського Інституту фізики Землі Георге Мермуряну, прийдешній землетрус, дату якого передбачити практично неможливо, буде аналогічний тому, який сталася в 1802 році, а його сила складе 7,9 бала за шкалою Ріхтера.

Крім цього, парапсихолог пророкує ще сильну посуху цього літа, закликавши громадян запастися медикаментами і продовольством.

Останнє, найпотужніший землетрус (силою 7,7 бала) відбувся в 1977 році, і поштовхи в 3 бали добре відчувалися в Києві. Більш слабкі землетруси бувають в Румунії досить часто, їх постійно відчувають прикордонні області України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *