РФ ЗНОВУ ВІДПРАВИЛА ДО КРИМУ ГАЗОВІ ТУРБІНИ – REUTERS

Їхня форма повністю збігається з формою турбінних установок від Siemens.

У порту анексованої Феодосії з’явилися дві нові газові турбіни, які було відправлено з території РФ.

Про це повідомляє інформаційна агенція Reuters з посиланням на власних кореспондентів.

Щоправда, підтвердження, що ці газові турбіни виробила саме фірма Siemens. Обладнання являє собою чотири циліндричні об’єкти, вкриті брезентом. Але їхня форма повністю збігається з формою турбінних установок від Siemens, які складаються з самої турбіни та генератора. До того ж другу партію турбін Siemens мали доправити до феодосійського порту цього місяця.

“Якщо обладнання, яке побачили журналісти у порту Феодосії, справді вироблялося компанією Siemens, це свідчатиме, що Росія все ж просуває свій план, незважаючи на позов від Siemens і попередження німецького уряду, що використання цих турбін негативно вплине на подальші інвестиції країни у Росію. Також справа газових турбін яскраво продемонструвала, наскільки ЄС, його країни-члени та європейські компанії, мають намір посилити санкції проти Росії”, – йдеться в матеріалі.

РФ знову відправила до Криму газові турбіни -  Reuters

Нагадаємо, на початку липня Reuters повідомило, що Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції.

У німецької компанії на цю інформацію відповіли так: “У нас немає переконливих доказів

У Siemens пообіцяли завадити Росії встановити у Криму нелегально завезені турбіни компанії
можливої доставки наших турбін в Крим. Однак ми серйозно ставимося до подібних чуток і створили спеціальну групу, яка розпочне перевіряти факти”.