ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОГОДИВСЯ ЗУСТРІТИСЬ З ПУТІНИМ ВІЧ-НА-ВІЧ – НАЗАРБАЄВ

Перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував провести зустріч Президента України Володимира Зеленського і російського лідера Володимира Путіна тет-а-тет у Казахстані.

Про це повідомляє Nur.kz.

“Я вважаю, що потрібна окрема особиста зустріч президента Росії і президента України. Я розмовляв про те, чи можлива така зустріч тет-а-тет, обговорити всі питання. Мені здається, зараз момент хороший”, – заявив Назарбаєв. “Я вже отримав згоду Зеленського на тет-а-тет, повідомив про це президенту Росії – там подивимося. Якщо нейтральний майданчик потрібен – я запропонував Казахстан”.

Він додав, що помилково вважати, що Путін не хоче цієї зустрічі.

При цьому, за його словами, Зеленський може вирішити “російсько-українське питання” – його підтримує населення і Рада, залишилося лише проявити власну волю, адже процес уже запущений – йде звільнення утримуваних осіб і розведення військ для досягнення миру.

Президент Росії Володимир Путін не вважає, що переговори з главою України Володимиром Зеленським доцільно проводити у форматі “зустріч заради зустрічі”.

Таку заяву зробив його спікер Дмитро Пєсков, передає “РИА Новости”. За його словами, Путін прихильник реанімації російсько-українських відносин, але це нібито “не можна зробити без взаємності з боку Києва”.

“Путін ніколи не відмовлявся від зустрічей, але вважає, що зустріч заради зустрічі принесе мало користі. Вона повинна бути добре підготовлена. У зв’язку з цим ми всі зараз концентруємося на підготовці зустрічі нормандського формату. Для цього повинні бути виконані всі зобов’язання, які сторони взяли на себе в Мінську”, – сказав Пєсков.