Зеленський хоче зруйнувати образ країни, в якій “корупціонер на корупціонері”

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нинішню українську владу очікує багато кадрових змін, допоки не буде сформована ідеальна команда. Про це глава держави сказав у інтерв’ю ізраїльському 9-му каналу, повідомляє Укрінформ.

За словами президента, він хоче завершити війну і зруйнувати образ країни, в якій “корупціонер на корупціонері”.

“Я хочу змінити імідж України, яким займалися всі навколо, показуючи, що це корупційна країна і тут корупціонер на корупціонерові. Ми зміною людей, зміною еліт, зміною уряду показуємо, що ми інша країна. Я впевнений, що нас чекає велика подорож у кадрові зміни, і це нормально. Треба міняти. Міняти, міняти, міняти. Підбирати ідеальну команду”, – сказав Зеленський.

Окрім цього, глава держави прокоментував своє рішення залишити на посаді прем’єрміністра Олексія Гончарука.

“Я вважаю, що є об’єктивні причини. Як сказати… Як хороша машина. Він – хороша машина. Він не наїздив ще ту кількість кілометрів, після чого ви міняєте автомобіль. Це просто алегорія. Молодий, як мені здається, дуже потрібний цій країні. І речі, які ми обговорили, нюанси, він повинен їх змінити. Він втомиться – він піде. Він не впорається – він звільнить це крісло. Це справедливо. Але ще трішечки потрібно йому часу, щоб показати результат”, – вважає Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *